Parafia Ustrzyki Górne
Start
Parafia Ustrzyki Górne
Drukuj

Więcej…

 

 

Św. Anno - módl się za nami!

 

Niedziela (26.07.2015 r.) była dniem radości w naszej parafii z powodu odpustu ku czci św. Anny. Sumie odpustowej w kościele w Ustrzykach Górnych przewodniczył i homilię wygłosił ks. Jarosław Ropel, proboszcz parafii p.w. św. Walentego w Gdańsku Matarni. Oprawą muzyczną zajęła się młodzież z Ruchu Apostolstwa Młodzieży przeżywająca swoje rekolekcje.

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

Przyjaciel Młodych

 

Joanna Pełdiak

Dnia 25 lipca w przeddzień uroczystości odpustowych ku czci św. Anny, w kościele parafialnym w Ustrzykach Górnych odbyła się nowenna do św. Jana Pawła II. Mszy świętej przewodniczył ks. Marek Typrowicz a kazanie wygłosił moderator prowadzący rekolekcje RAM-u ks. Robert Ryba. Oprawę liturgiczną oraz śpiew zapewniła młodzież z Ruchu Apostolstwa Młodzieży, która jak co roku w Domu Rekolekcyjnym, przeżywała swoje wakacyjne rekolekcje.

Wakacje, to szczególny czas w Bieszczadach. Wtedy to, ten dziewiczy jeszcze zakątek Polski, rozkwita na nowo. Turyści, młodzież, pasjonaci gór, przemierzający górskie szlaki, wnoszą wraz ze sobą chęć życia, zapał i radość, które, jeszcze kilka tygodni po ich wyjeździe, tętnią na nizinach swoim własnym życiem, zanim zapadną w marazm jesiennej zadumy.

Więcej…
 
Drukuj

 

Więcej…

 

 

Wakacyjne wspomnienia

 

Gabriela Rudziak

 

W dniach od 12 do 19 lipca 2015 r. w Zboiskach k. Sanoka odbył się turnus rekolekcyjno - integracyjny. Z naszej parafii Ustrzyki Górne uczestniczyło w nim pięciu ministrantów: Eryk Rudziak, Paweł Rudziak , Marta Misiuda , Gabriela Rudziak oraz Julita Rudziak. Przez cały tydzień młodzież i dzieci od 9 do 16 lat wraz z animatorami miło spędzała czas: zwiedzali , śpiewali , odpoczywali, a przede wszystkim modlili się. Wszyscy po turnusie wrócili zadowoleni do domu. Dzięki takim rekolekcjom można się wiele nauczyć , poznać wielu ciekawych ludzi i wynieść dużo dobrego .

Więcej…
 
Drukuj

Ogłoszenia – 17. Niedziela Zwykła (27.07.2015 r.)

 

1. Dzisiaj w kościele parafialnym w Ustrzykach Górnych przeżywamy uroczystość odpustową, świętując wspomnienie św. Annę. Msze św. w Ustrzykach G. o 7:15, 12:00 i 19:00. Modlimy się za całą naszą parafię upraszając przez wstawiennictwo naszej patronki wszelkie łaski potrzebne do zbawienia. Pamiętamy także dzisiaj w modlitwach o naszych rodzicach i wszystkich ludziach starszych, dziękując Panu Bogu za to wszystko, co dla nas uczynili.

2. W związku z obchodzonym wspomnieniem św. Krzysztofa - patrona kierowców, dzisiaj po każdej Mszy św.  będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Starajmy się pamiętać, by każdą naszą podróż rozpocząć modlitwą i polecić się Opatrzności Bożej. Dzisiaj kierowcy mogą złożyć do puszek ofiarę na misje – na środki transportu dla misjonarzy, zgodnie z regułą: 1 gr za 1 km.

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

Letnia ewangelizacja RAM

 

Od poniedziałku 29.06.2015 r. w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Ustrzykach G. rozpoczęły się tygodniowe turnusy rekolekcyjne dla młodzieży. Bierze w nich udział młodzież z całej Archidiecezji Przemyskiej zrzeszona w Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Uczestnicy rekolekcji przeżywając własne rekolekcje czynnie angażują się w oprawę liturgii Mszy św. i nabożeństw, przez co dają świadectwo mieszkańcom i licznie przybywającym do Ustrzyk turystom.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Free joomla themes, forum web hosting.

Połonina Caryńska


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Statystyka

Odsłon : 95643

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość