Parafia Ustrzyki Górne
Start
Parafia Ustrzyki Górne
Drukuj

Więcej…

 

Droga Krzyżowa w Wielki Piątek

 

Droga Krzyżowa do krzyża papieskiego na Tarnicy, jak co roku odbywa się w Wielki Piątek ( w tym roku 3 kwietnia). Wyjście nie jest wspólne, lecz w grupach. Jedne grupy wychodzą z Wołosatego, inne – z Ustrzyk Górnych, a pozostałe z Mucznego. Każda grupa ma swojego kapłana lub przewodnika, który prowadzi grupę.

Grupa parafialna wraz z przybyłymi pielgrzymami wychodzi z kościoła parafialnego z Ustrzyk Górnych o godz. 8:00, a planowane  dojście na Tarnicę jest na godz. 12:30. Zejście indywidualne do Wołosatego. Przy złej pogodzie trasa Drogi Krzyżowej może ulec zmianie, a nawet Droga Krzyżowa może być odwołana.

Ks. Marek Typrowicz – proboszcz Parafii Ustrzyki Górne.

 
Drukuj

Więcej…

 

Konkurs Biblijny w Polanie

 

We wtorek 3 marca 2015 r. uczniowie Szkół Podstawowych z terenu naszego dekanatu mogli wykazać się wiedzą na temat Ewangelii według św. Łukasza.

W Konkursie Biblijnym  pt. “Nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię”, przeprowadzonym przez księdza dziekana Marka Typrowicza, wzięły udział dzieci z naszej szkoły. Parafianka Marta Misiuda zajęła V miejsce, Ola Szczerbicka IV i Michał Such III .  Michał reprezentował będzie naszą szkołę na szczeblu diecezjalnym. Gratulujemy.

Więcej…
 
Drukuj

Ogłoszenia - 2 Niedziela Wielkiego Postu, B (1.03.2015 r.)

 

1. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca modlimy się za Seminarium Duchowne w Przemyślu, dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

2. We środę święto św. Kazimierza Królewicza.

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

Papieska góra przemienienia

 

ks. Mariusz Niemiec

Ostatnia sobota miesiąca lutego była okazją do kolejnego spotkania w parafialnym kościele w Ustrzykach Górnych na Nowennie do św. Jana Pawła II i Matki Bożej. Uczestnicy tego nabożeństwa, wsłuchując się w Ewangelię z drugiej niedzieli Wielkiego Postu zostali zaproszeni na Górę Przemienienia.

Kaznodzieja odnosząc się do tego wydarzenia z życia Jezusa i Apostołów ukazał znaczenie modlitwy w życiu naszego Świętego Rodaka. 

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE


USTRZYKI GÓRNE

DROGA KRZYŻOWA - Piątek o g. 17.15
GORZKIE ŻALE  - Niedziela o g. 7.40


PSZCZELINY

DROGA KRZYŻOWA - Piątek o g. 16.00
GORZKIE ŻALE - Niedziela  o g. 9.20


TARNAWA N.

DROGA KRZYŻOWA - Piątek - odwołana (6.03)
GORZKIE ŻALE - Niedziela po Mszy św. o g. 11.15

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Free joomla themes, forum web hosting.

Połonina Caryńska


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Statystyka

Odsłon : 85129

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości