Parafia Ustrzyki Górne

Połonina Caryńska


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player ModuleStart
Parafia Ustrzyki Górne
Drukuj

Więcej…

 

 

Jubileusz 25-lecia kościoła w Pszczelinach

 

Niedziela, 26 października, była dla mieszkańców Pszczelin dniem dziękczynienia Panu Bogu za dar świątyni. Minęło bowiem już 25 lat od poświęcenia tego kościoła przez ks. abpa Ignacego Tokarczuka.

 
Drukuj

Więcej…

 

 

 

 

 

 

„Świętymi bądźcie”

 

W miesiącu kolejnej rocznicy wyboru Polaka na Stolicę Piotrową, kilka dni po liturgicznym wspomnieniu, 26 października zebraliśmy się w kościele w Ustrzykach, aby podczas kolejnej nowenny zanosić nasze modlitwy do Boga przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Matki Bożej.

Tematem przewodnim tego spotkania były słowa wybrane jako hasło tegorocznego Dnia Papieskiego: „Świętymi bądźcie”. W oparciu o nauczanie świętego Rodaka, najpierw ks. Mariusz Niemiec w kazaniu a następnie młodzież z naszej szkoły w montażu słowno-muzycznym, starali się pokazać jak osiągnąć świętość.

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

 

 

Kolejny etap rozbudowy ukończony

 

We wrześniu 2014 r. ruszyły dalsze prace przy rozbudowie Domu Rekolekcyjnego. Udało się już wybudować drugi poziom budynku. Modlitwie wiernych polecamy to dzieło.

Więcej…
 
Drukuj

Ogłoszenia - 30 Niedziela zwykła, A (26.10.2014r.)


1. Dzisiaj w Pszczelinach wypada 25 rocznica poświęcenia kościoła.

2. W piątek zakończenie nabożeństw różańcowych. W Pszczelinach Msza św. i różaniec w poniedziałek, wtorek i piątek o 16.00 (w środę i czwartek nie będzie Mszy św. ponieważ planujemy robienie małego stopnia w prezbiterium, po uzgodnieniu z Radą Duszpasterską. Dlatego zapraszam kilku mężczyzn w środę na godz. 15.00 do pracy. Trzeba zrobić ok.1/3 q betonu). Msza św. za śp. Kazimierza Bogusza w środę i czwartek będzie w Ustrzykach Górnych. Dzieci z Pszczelin i Stuposian we wtorek otrzymają nagrody za uczęszczanie na różaniec.

 

  • Ustrzyki G. – Msza św. o 17.00, a później różaniec. W czwartek dzieci otrzymają nagrody.
  • Tarnawa - różaniec w poniedziałek o 17.15 – dzieci otrzymają nagrody.
Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs poezji Jana Pawła II i o Janie Pawle II w Czarnej

Joanna Pełdiak

 

Jest już tradycją, że dzień 16 października, kiedy obchodzona jest w całej Polsce rocznica wyniesienia Jana Pawła II na Stolicę Piotrową,  wybrani uczniowie Zespołu Szkół w Lutowiskach, wraz z opiekunami spędzają ją w kościele parafialnym w Czarnej, na konkursie „Poezji Jana Pawła II i o Janie Pawle II”. Przyjazna atmosfera tworzona przez organizatorów, na czele z księdzem dziekanem Andrzejem Majewskim, powoduje, że powracamy tam z chęcią i sentymentem, bo całe wydarzenie to przede wszystkim wrażenia artystyczne, ale też mnogość emocji, która udziela się zarówno uczniom, jak i rodzicom i nauczycielom.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Free joomla themes, forum web hosting.

Statystyka

Odsłon : 64315

Strona Archidiecezji Przemyskiej

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości