Parafia Ustrzyki Górne

Połonina Caryńska


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player ModuleStart
Parafia Ustrzyki Górne
Drukuj

 

Więcej…

 

 

 

 

Pielgrzymka LSO do Dukli

 

Przedstawiciele ministrantów z naszej parafii wzięli udział w Archidiecezjalnej Pielgrzymce Liturgicznej Służby Ołtarza do Dukli. Odbyła się ona 13 września, a miejscem pielgrzymowania było sanktuarium i Puszcza św. Jana z Dukli.

 

Więcej…
 
Drukuj

Ogłoszenia - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego (14.09.2014)


1. Jutro, w poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

2. W czwartek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Msza św. w Pszczelinch – 17.00, Ustrzyki G. – 18.00.

3. Ministrantów z wszystkich miejscowości naszej parafii zapraszamy do Ustrzyk G. w sobotę na godz. 15.30.

Więcej…
 
Drukuj

 

Więcej…

 

 

 

Prorok posłuszny Słowu Bożemu

 

W ostatnią sobotę wakacji, w kościele parafialnym w Ustrzykach Górnych zebrali się po raz kolejny czciciele Matki Bożej i św. Jana Pawła II. Modlitwa zgromadziła parafian, gości, turystów oraz grupę młodzieży z RAM-u przeżywającą swoje rekolekcje. Nabożeństwu i Mszy św. przewodniczył ksiądz Proboszcz, natomiast homilię wygłosił moderator Szkoły Nowej Ewangelizacji ks. Mariusz Ryba.

Więcej…
 
Drukuj

 

 

Więcej…

 

Wspomnienia z wakacji

Marta Misiuda

 

W dniach od 17 do 24 sierpnia 2014 r., wraz kilkoma innymi dziećmi z naszej parafii, wzięłam udział w koloni w Ośrodku Wypoczynkowym Caritas w Rajskiem. Na koloni były dzieci w wieku od dziewięciu do szesnastu lat z całej Archidiecezji Przemyskiej. W pierwszym dniu pobytu odbył się wieczorek zapoznawczy z koleżankami, kolegami i opiekunami.

Więcej…
 
Drukuj

 

Więcej…

 

 

 

 

 

 

 

Zmierzając do Emaus.  IV stopień RAM-u

Anna Hataś

W poniedziałek 25.08 rozpoczął się już ostatni w tym roku turnus rekolekcji wakacyjnych RAM - „Wakacje z Bogiem 2014”. W czasie tego tygodnia uczestniczyliśmy w „Kursie Emaus”, który był prowadzony przez ks. Mariusza Rybę, moderatora Szkoły Nowej Ewangelizacji i wspólnotę SNE i RAM. Oto świadectwo jednego z uczestników:

„Ostatni tydzień wakacji był dla mnie czasem największej wakacyjnej radości. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Spotkałem na nowo Miłość mojego życia.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Free joomla themes, forum web hosting.

Statystyka

Odsłon : 56334

Strona Archidiecezji Przemyskiej

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości