Parafia Ustrzyki Górne
Start
Parafia Ustrzyki Górne
Drukuj

Więcej…

 

Świeci Piotrze i Pawle – módlcie się za nami

 

W Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła (29.06.2015 r.) obchodziliśmy odpust w kościele dojazdowym w Pszczelinach. Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Zenon Bieszczad, proboszcz z Dwernika.

 
Drukuj

 

Więcej…

 

 

Papież zaufania

 

Co to znaczy ufać Bogu? W czym wyrażało się to zaufanie w życiu św. Jana Pawła II? Odpowiedzi na te pytania starał się udzielić ks. Mariusz Niemiec, podczas kolejnej Nowenny do Matki Bożej i św. Jana Pawła II. Modlitwy nowennowe zanosiliśmy do Boga w ostatnią sobotę miesiąca czerwca (27.06.2015 r.).

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

Ministrant roku

 

Ministranci i Lektorzy z naszej parafii zakończyli kolejny rok formacyjny. Zwieńczeniem tego roku było rozstrzygnięcie konkursu na najlepszego ministranta w danym kościele. Pod uwagę brano frekwencję podczas Mszy św. i nabożeństw. W kościele w Ustrzykach G. pierwsze miejsce zajęła Aleksandra. W Pszczelinach zwyciężył Hubert a w Tarnawie N. Paweł. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim posługującym życzymy by bliskość ołtarza owocowała w ich życiu.

 
Drukuj

 

Ogłoszenia – 13. Niedziela Zwykła, ( 28.06.2015r.)

 

1. Jutro, 29.czerwca Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W naszej parafii odpust w Pszczelinach. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 18:00. Zapraszamy parafian do licznego udziału we Mszy św. Przez udział w odpuście otrzymujemy wielkie łaski. Chciejmy w tym dniu przyjąć również Komunię św. Po Mszy św. będzie procesja wokół kościoła, proszę mężczyzn  o niesienie baldachimu, a niewiasty o niesienie feretronu Matki Bożej Częstochowskiej.

2. Od jutra w Domu Rekolekcyjnym w Ustrzykach Górnych rozpoczynają się  turnusy rekolekcyjne Ruchu Apostolstwa Młodzieży, czyli RAM-u. To już od ponad trzydziestu lat, bo od 1984 r. młodzież przyjeżdża tutaj do Ustrzyk z całej naszej diecezji. RAM tak bardzo jest związany z Ustrzykami - z kościołem i Ośrodkiem Rekolekcyjnym. To już tysiące młodzieży przeżywało tutaj swoje rekolekcje i teraz, większość z nich w swoim dorosłym życiu świadczy o Panu Bogu.

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

 

„Najświętsze Serce Boże, poświęcamy Ci…”

 

Niedziela (14.06.2015 r.) to dzień radości w naszej parafii. W tym dniu przeżywaliśmy odpust w kościele dojazdowym w Tarnawie Niżnej, gdzie oddaliśmy cześć Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Sumie odpustowej przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Adam Mazurek, wikariusz parafii pw. NMP Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Free joomla themes, forum web hosting.

Połonina Caryńska


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Statystyka

Odsłon : 109427

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości