Parafia Ustrzyki Górne

Połonina Caryńska


time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player ModuleStart
Parafia Ustrzyki Górne
Drukuj

 

Ogłoszenia - 22 Niedziela Zwykła, C (31.08.2014 r.)

 

1. Jutro 1- go września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. w Lutowiskach o godz. 8.00. Przypominamy, że dzieci i młodzież powinna z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przystąpić do spowiedzi św. Można się wyspowiadać dzisiaj lub w pierwszy piątek miesiąca.

2. Jutro wypada 75 rocznica agresji wojsk hitlerowskich na Polskę i rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Modlimy się za naszą ojczyznę.

3. W przyszłą niedzielę będą dożynki w Zatwarnicy. Msza św. o godz. 13.00.

Więcej…
 
Drukuj

 

Więcej…

 

 

 

Prorok posłuszny Słowu Bożemu

 

W ostatnią sobotę wakacji, w kościele parafialnym w Ustrzykach Górnych zebrali się po raz kolejny czciciele Matki Bożej i św. Jana Pawła II. Modlitwa zgromadziła parafian, gości, turystów oraz grupę młodzieży z RAM-u przeżywającą swoje rekolekcje. Nabożeństwu i Mszy św. przewodniczył ksiądz Proboszcz, natomiast homilię wygłosił moderator Szkoły Nowej Ewangelizacji ks. Mariusz Ryba.

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

 

Wyprawa po uśmiech

 

Joanna Pełdiak

Przedostatnią niedzielę wakacji, 45 dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Lutowiskach wraz z opiekunami, rodzicami i nauczycielami spędziła na przemyskim rynku, gdzie odbywał się Ogólnopolski Finał Akcji „Tornister pełen Uśmiechów”. Nadrzędnym celem całego przedsięwzięcia jest pomoc potrzebującym dzieciom i młodzieży z całej Polski w skompletowaniu szkolnej wyprawki, na którą składają się m.in.,: zeszyty, blok, długopisy, flamastry, przybory szkolne i plecak.

Więcej…
 
Drukuj

 

Więcej…

 

 

 

 

 

Zmierzając do Emaus.  IV stopień RAM-u

Anna Hataś

W poniedziałek 25.08 rozpoczął się już ostatni w tym roku turnus rekolekcji wakacyjnych RAM - „Wakacje z Bogiem 2014”. W czasie tego tygodnia uczestniczyliśmy w „Kursie Emaus”, który był prowadzony przez ks. Mariusza Rybę, moderatora Szkoły Nowej Ewangelizacji i wspólnotę SNE i RAM. Oto świadectwo jednego z uczestników:

„Ostatni tydzień wakacji był dla mnie czasem największej wakacyjnej radości. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Spotkałem na nowo Miłość mojego życia.

Więcej…
 
Drukuj

Więcej…

 

 

Zakotwiczyć w Bogu

Joanna Pełdiak

Kiedy wierni się modlą, zdobywają serce Boga, dla którego nie ma nic niemożliwego (św. Jan Paweł II)

„Na niwie serc ludzkich Bóg zasiewa ziarno i patrzy, jak gospodarz, czy gleba będzie urodzajna i spogląda fachowym okiem kto i jaki przyniesie plon”, tymi słowami ks. Zenon Bieszczad, główny celebrans Mszy świętej, rozpoczął słowo Boże, skierowane do wiernych, zgromadzonych w sobotni wieczór w kościele parafialnym w Ustrzykach Górnych, na podwójnej uroczystości. Odpustowi parafialnemu, ku czci patronki kościoła św. Anny, towarzyszyła comiesięczna nowenna przy relikwiach krwi św. Jana Pawła II.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Free joomla themes, forum web hosting.

Statystyka

Odsłon : 53346

Strona Archidiecezji Przemyskiej

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości